O firmie

Witamy na stronie firmy Regalux!

      Firma Regalux od 15 lat zajmuje się profesjonalnym projektowaniem przestrzeni magazynowej, sprzedażą regałów magazynowych oraz używanych wózków widłowych. Nasz zespół to grono specjalistów, którzy tworzą dla Państwa propozycje kompleksowych rozwiązań magazynowych, a stała współpraca z potentatami przemysłowymi daje nam możliwość realizacji złożonych i wielopoziomowych projektów. Dzięki naszej pomocy oraz doradztwu pojęcie efektywności  zyskuje w oczach Klientów nową i szerszą perspektywę przestrzeni magazynowej.

      Nasza firma to zarówno profesjonalne planowanie przestrzeni magazynowej jak i szeroka oferta produktów niezbędnych do wyposażenia magazynu każdej firmy. Znajdą w niej Państwo najwyższej jakości windy magazynowe, regały przesuwne, antresole, przenośniki oraz oprogramowanie WMS i system AutoID. Wszystkie produkty wykonane są zgodnie ze sprawdzoną technologią opracowaną przez naszych specjalistów. Wychodzimy z założenia, że każda firma ma swoje indywidualne potrzeby, dlatego nawet najmniejsze zlecenie realizujemy jako zupełnie nowe wyzwanie. Przy naszych realizacjach tak staramy się projektować regały półkowe i przesuwne oraz dobierać regały używane, aby jak najbardziej zmaksymalizować funkcjonalność magazynu.

      W ofercie sprzedażowej oprócz regałów magazynowych posiadamy również wózki widłowe używane, które stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego magazynu. Szeroki wachlarz oferowanych wózków widłowych na pewno pozwoli Państwu na wybór odpowiedniego modelu. Używane wózki serwisowane są przez wykwalifikowanych pracowników, a firma Regalux daje gwarancję pełnej sprawności i niezawodności!

      Doświadczenie i kwalifikacje naszych pracowników to nieoceniony kapitał firmy, który przekłada się na nasze realizowane projekty zarówno na terenie kraju jak i całej Europy!