Windy Magazynowe


Windy spiralne

Dzięki dużej rodzinie przenośników spiralnych proponujemy kompletną gamę rozwiązań służących do przenoszenia i przemieszczania towaru w systemie góra-dół i odwrotnie.
Znane i doceniane ze swojej prostoty, nie wymagają dodatkowej kontroli.Jednocześnie zapewniają ciągły przepływ produktów i najwyższą przepustowość.
Kompaktowy spiralny kształt jest kluczem do zaoszczędzenia cennej powierzchni produkcyjnej lub magazynowej.
Zastosowanie windy spiralnej jest bardzo szerokie: od linii produkcyjnych w fabrykach przez rozładunek bagaży na lotniskach, sortowanie poczty aż po obsługę dużych hurtowni i magazynów.

Windy słupkowe

To integralna część przenośników magazynowych. Windy słupowe wyróżniają się mocną, zwartą i prostą budową. Wyposażone w specjalne napędy dają możliwość bardzo dynamicznej pracy. Karetka podnośnika poruszająca się „góra-dół” z prędkością 2[m/s] może być wyposażona w podajnik rolkowy lub taśmowy. Winda słupowa zapewnia możliwość szybkiej i bezpiecznej dystrybucji ładunków między kilkoma poziomami zabudowy magazynowej.
W zależności od wymagań klienta windę można doposażyć w szafę sterującą, dowolnie ją programować i zintegrować z istniejącymi już układami podajników.
Nasze rozwiązania znalazły zastosowania w tysiącach magazynów na terenie kraju i całej Europy. Skala naszych realizacji umożliwiła nam wdrożenie własnej produkcji wind oraz przenośników magazynowych.

wróć do kategorii